Saopštenje sa sastanka!!!
Na sastanku Udruženja „Naše Mleko“, održanom u saradnji sa građanima, prosvetarima i studentima, doneta je odluka da se u petak, u 11:30, organizuje skup poljoprivrednika u centru Bogatića. Tokom skupa će centar varoši biti blokiran traktorima.
Naša podrška je iskazana delima, u znak solidarnosti sa svima koji protestuju za bolju budućnost i sistem u kojem će svako odgovarati za svoje postupke, a institucije raditi svoj posao bez izuzetaka. Zahtevamo smenu odgovornih za trenutnu situaciju u poljoprivredi i uvođenje pravednijih uslova za sve.
Udruženje „Naše Mleko“ poziva sve zainteresovane da se pridruže i podrže borbu za pravedniji sistem.
Izvor: FB Pokrenimo Mačvu











